Biografie

• Zendaya

9. září 2013 v 22:17 | Boo
Zendaya se narodila 1.9.1997 městečku Okland v Kalifornii. Zendaya má 4 starších súredencov. Má dvě sestry dvoch bratrov. Zendaya má africké,americké a španielske korene. Její jméno pochází s afrického jazyku šóna. Původné jméno je Jendaya ale její rodiče tam dali Z jak Zendaya. Její otec je AFROAMERIČAN a mama z polovice AMERIČANKA a ŠPANELKA. Zendaya je veliký milovník psú takže má i pejska, je to velkej bradáč jménem Midnight ( pulnoc ). Zendaya jako menší hrala v mnohích reklamách pro obchod SEARS.

No jej veľká rola je v seriáli SHAKE IT UP (NA PARKET) na Disney Channel kde hraje se svou kamarádkou Bellou Thorne.V tom seriáli se proslávila ako legendárna Rocky Blue. Proslavila sa tam svojím talentem, hereckým i tanečným. Zendaya začala jako herečka v divadle kde byla její maminka dobrovoľníčka. Zendaya tam pomáhala usázet divákou. Pomáhala s kostímamy a samozrejme hrala vo veľa predstaveniach. Zendaya měla na základnej škole mnoho koníčkú jako basketball,fotball.

Zendayiny fanoušci se nazývají ZSwaggers a káždý z nás ZSwaggers ví že Zendaya je moc talentovaná a je jen jedna jediná.

Between U and Me

3. července 2013 v 16:58 | Boo
Ahoj! Jak jistě víte, Zendaya napsala knížku Between U and Me. Prý je to super knížka.
Je mnoho stránek kde se dá koupit jen nevím jestli by to přinesli kůly její fanynkám až do České nebo Slovenské republiky. Smějící seNerozhodný
My můžeme asi i nadále (některé) snít o této knížce. Zde je stránka kde se dá koupit (hlavně ji neobjednávejte bez souhlasu rodičů!Smějící se): http://www.amazon.com/gp/product/1423170083/ref=as_li_ss_tl?ie=UTF8&camp=1789&creative=390957&creativeASIN=1423170083&linkCode=as2&tag=hypeteen-20
 
 

Reklama