Říjen 2013

....Everybody knows The End...

5. října 2013 v 17:29 | Boo |  Site
Po dlouhé době znovu píšu článek na blog, prohlížím komentáře a přemýšlím co vyťukat na klávesnici aby to psaní dávala zmysl...
Určitě už podle názvu můžete vědet o čem se tu jedná... Končím nadobro s tímhle blogem protože pro mne už neznamená tolik co jindy. Uričte ste si všimli že sem teď všechno hodila na krk admince Jaja, nic sem nenapsala už delší dobu, nepřišla sem tady oslavit 3 měsíce blogu, ale jinak to proste nešlo. Nevím proč ale proste nemám zájem aktuálně bolovat, už měsíc chodím do školy a všechno se to rozběhlo, na blog proste není čas. A když na blog čas mám - rovnou se přiznám - nechce se mi! :/ Předtím bylo blogování pro mne všechno, byla sem do toho zapálená až po uši, každou minutu sem hledala novinky na blog, obíhala affs i 3x za den když na blozích byly nejaké články, ... proste sem milovala to že sem mohla být zapojená do toho blogérskeho světa. S blogovaním sem začínala posvolna a byla sem nadšená pro každej 1 komentář kterej se oběvil pod článkem, byla sem nadšená pro každou týdenní statistiku která mi na email přišla, byla sem nadšená každou mou terajší affs která se ke mne zapsala a byla sem nadšená tím, že ste pod články napsali ty komentáře protože tak sem získala zapálení a chtěla sem přidat další článek,... No všechno se mění. Všimla sem si dost blogú které skončili a i já budu muset... Ráda bych vám všem který navštevovali můj blog poděkovala. Jedno velké díky patří hlavně Mo kterou sem znala z jejího blogu L-T no potom se přesunula na jinej jménem OD-Z (ty skratky si nevšímejte :D) a přibrala mě jako adminku. Vždy mi pomáhala s problémami, dokázala mě rozesmát, a nekteré maily které sme si posílali byli nezapomenutelné! :D :3 Pak mi moc pomohla tak že se stala spoluadminkou na blogu a nebyla sem na to sama... ♥ :3 Další komu bych chtěla podekovat byla rozhodně Jaja kterou sem znala už od začátcích mého blogu a sem moc ráda že sem jí spoznala ( i když jen cez internet ;) ). Milovala sem Bellu a tak sem na Jájin blog moc ráda chodila. A pak, když Mo na chvíli odešla od blogování a neměla sem žádnou adminku tak pod článkem o adminstvý se ozvala Jaja a já vědela že jí budu moct věřit... Moc mě mrzí že sem to všechno nechala na ní tak doufám že mi to odpustí.. :( Taky bych chtěla podekovat Agelique, Annie-Anny, Andie, Alyson, Bell a Zdaye protože pro mě tyhle blogerky byly vším! ♥ Na tyhle blogy sem moc ráda chodila a ješte budu chodit jen už ne jako Boo... Samozřejme aj ostatný sem milovala ale nemůžu tu přece jen napsat všechny... :D :( Proste sem ráda že sem mohla spoznat všechny tyhle blogeri ( samozřejmě aj grafičky jako Dexie, Chloe, Nonsiie, TerusH,... ) :)
Na tyhle články na uvítanou na blogu nebo ukončení blogu sem nikdy neměla nejak moc co říct ale to bylo asi proto že sem nikdy neměla takovej blog :3 ♥ Tenhle blog i vy všichni zůstanete navždy v mojim srdci ( to zní jako z nejaký telenovely :O :D )... Děkuji všem který si to celé přečetly a lituju toho že sem vám ze života ubrala nejméne 10 minut :( ♥ Nevím jak dlouho to potrvá no určite si za měsíc nebo dva založím novej blog a dám vam sem link... Kdyby nekdo chtěl být adminem na blou tak mi napište na email ale já sem už patřit nebudu... Nevím jak se Jaja rozhodne :/ :(
Když se neco budete chtít zeptat tak pište na email daily-coleman@centrum.sk a popřípade vám dám i můj Facebook a Skype ;) ♥ :3 Budete mi chybět!


Zendaya photos from Photoshoot

1. října 2013 v 13:28 | Jaja |  Fotky

Objevilo se pár fotek z focení nového photoshootu Zendayi.Vypadá tam dokonale,doufám že se brzy objeví kvalitnější fotky :))


image host image host image host image host image host